Shadows of Eternity
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijaty-Seafox Resto shami

2 posters

Goto down

Prijaty-Seafox Resto shami Empty Prijaty-Seafox Resto shami

Odoslať  Seafox So november 19, 2011 5:38 am

Nick, Class, LvL: Seafox, shaman, 80lvl

Spec a talenty: resto 0/16/55

Poznas Taktiky na UD 25 + aj UD HM: poznam normaly vsetky, hardmody este nemam uplne vzite, skor teoreticky Smile

Gear a odkaz na armory: 4370gs arsenal nejde poslat :/

Alti: byvaly main warlock Tinadeville

Vyexpená alebo kúpená postava: vyexpena

Vek: 21

Ako často som online: Mozem byt online kazdy den

Mas cas Piatok, Sobota, Nedela-18:00-22:00???: v piatok je to tak 50:50, ostatne dni v pohode som online.

Mumble a mikrofón: Ano a Ano

Prečo práve Shadows of Eternity?: vasa guilda mi bola odporucana viacerymi znamymi, a zevraj by sa vam hodil resto sham Smile

Koho z guildy poznám: Tlustonozka/Korga, Expire, Stormhide-a

Čo môžem ponúknuť: podla vlastnej mienky som celkom pohotovy healer, nenahanam zbytocne cisla v tabulke ale healujem kedy treba, viem pracovat s manou a udrzat nazive ako seba tak aj inych Smile

Čo očakávam od guildy: konecne davat UD bez zbytocnych nervov, dostat sa k lastovi, hlavne vsak byt v dobrom kolektive.

Predošlá guilda: FreedomFighters - moja byvala twink guilda, dobre spomienky...Invicta, tam som sa moc neohriala a uz ludia hlasia postupny rozpad guildy.

Dôvod odchodu: z FF som odisla lebo to bola guilda pre twinkov (na 80tke nebolo co robit), Invicta ako spojenie 2 inych guild sa nejak nezvlada rozbehnut a vyzera to vselijak.


Na záver nieco o mne: som studentka psychologie, prave koncim bakalara Smile mam rada dobry jazzik, dobre pijanicko a este lepsiu zabavu!! Very Happy

Seafox

Počet príspevkov : 1
Join date : 19.11.2011

Návrat hore Goto down

Prijaty-Seafox Resto shami Empty Re: Prijaty-Seafox Resto shami

Odoslať  Elenthar1 So november 19, 2011 1:44 pm

Po prediskutovani v Ingame prijata :-).

Elenthar1
Admin

Počet príspevkov : 52
Join date : 13.10.2011
Age : 30

http://shadowsofeternity.net

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.