Shadows of Eternity
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijaty-Auchikush Blood Tank/Unholy DMG

4 posters

Goto down

Prijaty-Auchikush Blood Tank/Unholy DMG Empty Prijaty-Auchikush Blood Tank/Unholy DMG

Odoslať  Auchikush St december 21, 2011 10:37 pm

Nick, Class, LvL: Auchikush, Death Knight, 80lvl

Spec a talenty: Blood Tank 52/10/9 4684GS / Unholy Dmg 17/0/54 4692GS

Poznas Taktiky na UD 25 + aj UD HM: Všechny HM a ještě Yogg 25man+0 down. Jediný co mi chyby je Algalon 25man

Točka DPS, HPS?: Tak v Unholy je to podle Bosse ale tak +- 6k Dps nikdy víc někdy mín xD Ale rači tankuju xD

Alti: Junky 80lvl Hunter - spíš ho mam jen kuli tomu DK xD

Vyexpená alebo kúpená postava: Vyexpená

Vek: 17

Ako často som online: Jak to jen de xD podle nálady a chutě o prázky klidně Nonstop xD

Mas cas Piatok, Sobota, Nedela-18:00-22:00???: v pohodě a i mi to vyhovuje časově xD

Mumble a mikrofón: Mikrofon mám a Mumble dobrá volba xD

Prečo práve Shadows of Eternity?: No hledám novou guildu kde bych se mohl usadit s dobrým kolektivem lidí a dobrým vedením a usadit se na ToCko xD A ještě máte hodně populárních hráčů a pár co znám xD

Koho z guildy poznám: Moongose, Tonquidoo, Fajbyk a dalších lidi od vidění xD

Čo môžem ponúknuť: Zkušenosti s UD 25man taktik, rady a tipy xD Rád se zapojím do jakekoliv debaty ohledně wowka nebo i jiných věcech, poradím a pomůžu když to bude v mích silách xD

Čo očakávam od guildy: To co by si mohl hráč přát od Guildy xD Dobrý kolektiv, kvalitní vedení a ochotu pořádně si vypařit mozky na raidech xD

Predošlá guilda: RavenCrest

Dôvod odchodu: Skoro rozpad, neschopnost skládat 25man a plánované sloučeni s Nisiarem

Na odľahčenie pesnička z youtube: Figure - Alians

Auchikush

Počet príspevkov : 1
Join date : 21.12.2011

Návrat hore Goto down

Prijaty-Auchikush Blood Tank/Unholy DMG Empty Opoved

Odoslať  Zrada St december 21, 2011 10:44 pm

Ahoj, no co mozme ponuknut je kazde ID zlozime UD 25 FC dalej dobry kolektiv a zabavu na Raid. Zle veci, zatial nedavame ziaden HM no naplane progress hned po vianociach. Tak pokial mas trpezlivost a chut to znovu progressnut tak som ZA, dobrych ludi je malo a este melee sa hodi na vezaxa, Inac bral by som skor toho DMG, Tankou mame dost.

Zrada

Počet príspevkov : 141
Join date : 13.10.2011

Návrat hore Goto down

Prijaty-Auchikush Blood Tank/Unholy DMG Empty Re: Prijaty-Auchikush Blood Tank/Unholy DMG

Odoslať  Tabik St december 21, 2011 11:15 pm

Psal mi ve hre a ja jsem urcite PRO vypadas na pohodu borce a znalosti mas taky.
Tabik
Tabik

Počet príspevkov : 10
Join date : 14.10.2011
Age : 79
Bydlisko : Olomouc

http://www.Mohavik.homo.com

Návrat hore Goto down

Prijaty-Auchikush Blood Tank/Unholy DMG Empty Re: Prijaty-Auchikush Blood Tank/Unholy DMG

Odoslať  Elenthar1 St december 21, 2011 11:28 pm

dam na tabaska :-) cize suhlasim s nim som ZA :-)


sme 3ja ktory suhlasia cize PRIJATY tak si napis o inv Thaleia,Zrada,Stormhide,Renegade,Mohavik,Spots

Elenthar1
Admin

Počet príspevkov : 52
Join date : 13.10.2011
Age : 31

http://shadowsofeternity.net

Návrat hore Goto down

Prijaty-Auchikush Blood Tank/Unholy DMG Empty Re: Prijaty-Auchikush Blood Tank/Unholy DMG

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.