Shadows of Eternity
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijaty-MM Hunter Ronja

5 posters

Goto down

Prijaty-MM Hunter Ronja Empty Prijaty-MM Hunter Ronja

Odoslať  zaty Ne január 15, 2012 11:09 am

Nick, Class, LvL: Ronja, Tuaren Hunter, 800

Spec a talenty: MM 7/57/7
nebranim se experimentum a huntera mam myslim celkove zvladnuteho, takze kdyby bylo potreba BM nebo Surv, nemam s tim problem.

Poznas Taktiky na UD 25 + aj UD HM: normal vse krome algalona, HM krome Yogga, Freye a Mimirona.

Točka DPS, HPS?: 4k dps pri milionu dmg na dummy, 3x rapid fire a 1x viper apect z oom do full many link na obrazek dodam, nemam prava vkladat.

Gearscore(pve eq): 4643

Alti: priest Luminee disco-shadow

Vyexpená alebo kúpená postava: obe vyexpene

Vek: 32

Ako často som online: dost se to meni, obcas casto, jindy zase mimo raidy stiham jen daily.

Mas cas Piatok, Sobota, Nedela-18:00-22:00???: tady je slabsi misto. Casy a dny mi vyhovuji, klidne budu online i do 2 rano, ale jen jednou za 14 dnu. Kazdy druhy vikend totiz makam.

Mumble a mikrofón: Mam oboji, kdyz je doma zena, tak jen posloucham.

Prečo práve Shadows of Eternity?: Potkal jsem par lidi od vas na world raidech, kteri byli v pohode, vcera jsem s nekteryma sel nocni naxx8 achiev run. Kdyz jsem si procetl forum, tak se mi libi vas pristup. Nemam sice tolik casu, ale kdyz uz raiduju, chci aby to melo hlavu a patu a ne ze se bude na guild raidu buffovat a vysvetlovat taktika dele nez nasledny wipe. Ale zase nechci k blaznum, kteri odprogresuji content za par tydnu a pak rok rvou na foru ze chteji dalsi raid. Proste taky zlaty stred Smile

Koho z guildy poznám: Endurace a jeste nejaky typek, ktery ma DK uznevimjak a druida Lykaon, ale byla s nim na mumble prdel Smile

Čo môžem ponúknuť: DPS, klidnou mysl, optimismus a dobrou naladu na raidy Smile

Čo očakávam od guildy: normalni lidi, kteri wow neberou smrtelne vazne a bavi je hrat jen z principu a vi ze equip je jen prostredek k dosazeni cile a ne cil samotny.

Predošlá guilda: Pred prazdninama Titans, pak jsem si dal letni pauzu a potom jsem prosel par guild, kde jsem moc dlouho nevydrzel, protoze jsem usoudil ze lepsi world raid s Tatrou, nez guild raid s lidma, kteri nemaj zajem neco pro uspesny kill udelat.

Dôvod odchodu: viz vyse

Na odľahčenie pesnička z youtube: New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information. Toz tak.

zaty

Počet príspevkov : 2
Join date : 15.01.2012

Návrat hore Goto down

Prijaty-MM Hunter Ronja Empty Re: Prijaty-MM Hunter Ronja

Odoslať  Elenthar1 Ne január 15, 2012 11:13 am

-vek +
-vypadas na v pohode typka :-)

vypada ze postavu mas maximalne vysperkovanu :-P

za mna nie je co riesit ZA

Elenthar1
Admin

Počet príspevkov : 52
Join date : 13.10.2011
Age : 30

http://shadowsofeternity.net

Návrat hore Goto down

Prijaty-MM Hunter Ronja Empty Re: Prijaty-MM Hunter Ronja

Odoslať  Tabik Ne január 15, 2012 11:18 am

hunt se nam hodi i kdyz tam bude neucast na kazdy druhy raid tak jsem ZA, jsi uz starsi hrac tak si myslim ze doucit te taktiky na HM nebude problem tak ja teda rikam ANO
Tabik
Tabik

Počet príspevkov : 10
Join date : 14.10.2011
Age : 79
Bydlisko : Olomouc

http://www.Mohavik.homo.com

Návrat hore Goto down

Prijaty-MM Hunter Ronja Empty Re: Prijaty-MM Hunter Ronja

Odoslať  Chagas Ne január 15, 2012 11:28 am

Já jsem pro, dokonce ani na žádnou doplňující otázku jsem nepřišel... (ale to může být tou hodinou)
Chagas
Chagas

Počet príspevkov : 12
Join date : 16.10.2011
Age : 32
Bydlisko : Praha

Návrat hore Goto down

Prijaty-MM Hunter Ronja Empty Re: Prijaty-MM Hunter Ronja

Odoslať  zaty Po január 16, 2012 12:38 am

ad equip: Snazim se mit vsechno v cajku i za cenu casteho pregemovani. Mam tam jeste mezery,ten prsten me strasi i ve snech a momentalne mam hit chance jen 7,95 a cekam na to ze missnu nejaky dulezity shot a zpusobim epicky wipe Smile

ad taktiky na HM: ne ze bych je neznal, kdysi davno na ofi jsme UD progressovali a HM si pak davali kdyz nas nudilo ToC, spis jde o to ze jsem ty bosse na HM nevidel v akci na twinstaru. pokud mi nekdo rekne twinstar rozdily od oficialni taktiky, nemam problem se to naucit a aplikovat

zaty

Počet príspevkov : 2
Join date : 15.01.2012

Návrat hore Goto down

Prijaty-MM Hunter Ronja Empty Odpoved-Zrada

Odoslať  Zrada Po január 16, 2012 8:57 am

Ja som ZA uz ked si mi pisal 1 krat tak som vravel ze ta vezmem, nenapisal si tak som nechcel otravovat Very Happy SOM ZA

Zrada

Počet príspevkov : 141
Join date : 13.10.2011

Návrat hore Goto down

Prijaty-MM Hunter Ronja Empty Re: Prijaty-MM Hunter Ronja

Odoslať  Elenthar1 Ut január 17, 2012 11:35 am

Prijaty... :-*

Elenthar1
Admin

Počet príspevkov : 52
Join date : 13.10.2011
Age : 30

http://shadowsofeternity.net

Návrat hore Goto down

Prijaty-MM Hunter Ronja Empty Re: Prijaty-MM Hunter Ronja

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.