Shadows of Eternity
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neprijaty-Divinition - Retribution paladin

5 posters

Goto down

Neprijaty-Divinition - Retribution paladin Empty Neprijaty-Divinition - Retribution paladin

Odoslať  Divinition So február 04, 2012 11:44 am

Než to začnete číst, doporučuji sjet dolů a zapnout hudbu, pevně doufám, že se to poté bude číst lépe =)



Nick, Class, LvL:
Divinition ; Paladin ; 80

Spec a talenty:
Retribution : arsenal.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&cn=Divinition
Poznas Taktiky na UD 25 + aj UD HM: Samozřejmě hej. Až po ruby sanctum poznám všechny. Takže s taktikami nikdy nebude problém, cokoliv kdykoliv rád vysvětlím.

Točka DPS, HPS?:
Dost Very Happy asi tak 6000dps+ ale fakt u toho pallyho záleží čistě na bossech, tím spíš, jak se postupně zvedal armor každého bosse v UD..

Gearscore(pve eq):
4650+- (V offu mám jak holy (UD Eq, ale mám špatnou zbraň, na prota EQ stavím.)

Alti:
nevedeme..
Twink 29lvl
Vyexpená alebo kúpená postava:
Vyměněná, pardon ale na expení už nemám tolik času, vyměnil jsem ji za shadow priesta. Ale myslím, že ho ovládám více než-li dobře. Alespoň doufám
Vek:
17

Ako často som online:
Tak, vždy jak to jde, nejvíc večer, nebo po čas přednášek.
Mas cas Piatok, Sobota, Nedela-18:00-22:00???:
Až na tu neděli ano.

Mumble a mikrofón:
Ano/jako ano, ale není mě dobře slyšet, nevím čím to může být.

Prečo práve Shadows of Eternity?:
Nezávislá nová guilda, která to někam dotáhla, to mi evokuje dobrý kolektiv, takže myslím, že lidé tady si rozumí, pod tímhle pojmem si představuji naprostou harmonii, každý ví, co se po něm chce a taky to udělá, přirovnávám si to ke svému raidu se sodou, to bylo umění skládat bosse, za tak přátelské atmosféry, myslím, že by tady mohlo vzniknout něco podobného, ne-li lepšího.


Koho z guildy poznám:
----
Čo môžem ponúknuť:
Dobrého retri paladina, který zná všude taktiky a rád pomůže s čímkoliv, co je v jeho silách. Nabízím přátelského člověka, který si rozumí s kolektivem a rád dělá věc společně, ale nebojí se taky kousnout a dokitovat bosse, když je laststandingman v raidu =)

Čo očakávam od guildy:
Progress, progress a zase progress =) Fajn lidi, ToC, Zlepšení EQ, titul astral walker, po kterém prahnu. A hlavně lidi, kteří poradí. Nemám rád, když se v guildě napíše otázka za největšího počtu lidí, odpoví vám dva a to ještě tak, že neví.
Predošlá guilda:
Patřil jsem do staré Insomnie, ale to se rozpadlo a do Invicty jsem už jít nehodlal. Pak jsem byl chvíli v The Uprising, která se ale po odchodu Gotky taktéž rozpadla. Chvíli jsem strávil v AD, ale po prvním raidu jsem odešel.
Dôvod odchodu:
-Rozpad
-Rozpad
-Nepřátelský kolektiv, sprosté nadávky za nepatrné chyby, vyhrocená atmosféra.. Ne, nebylo to pro mě.
Na odľahčenie pesnička z youtube:
youtube.com/watch?v=-DSVDcw6iW8[u][i]

Divinition

Počet príspevkov : 2
Join date : 04.02.2012

Návrat hore Goto down

Neprijaty-Divinition - Retribution paladin Empty Re: Neprijaty-Divinition - Retribution paladin

Odoslať  Tabik So február 04, 2012 12:20 pm

i kdyz postava neni tebou vyexpena, tak byych te invnul na zkousku a podle toho jak ti to pujde by se jednalo dal.
Tabik
Tabik

Počet príspevkov : 10
Join date : 14.10.2011
Age : 79
Bydlisko : Olomouc

http://www.Mohavik.homo.com

Návrat hore Goto down

Neprijaty-Divinition - Retribution paladin Empty Re: Neprijaty-Divinition - Retribution paladin

Odoslať  Elenthar1 So február 04, 2012 12:22 pm

prihlaska sa mi paci...

no mam par vyhrad aj u nas niekedy sa na raide zanadava... cize to nie je ani podla nasich predstav :-)

podla prihlasky posobis ako clovek, ktory chce mat guildu na dlhsi cas a prave takych ludi tu potrebujeme

pesnicka v pohode :-D

som jednoznacne ZA... este nieco som chcel podotknut, ale zabudol som co bye :-P

Elenthar1
Admin

Počet príspevkov : 52
Join date : 13.10.2011
Age : 31

http://shadowsofeternity.net

Návrat hore Goto down

Neprijaty-Divinition - Retribution paladin Empty Re: Neprijaty-Divinition - Retribution paladin

Odoslať  Dollyboy So február 04, 2012 9:35 pm

postavu si sám nevyexpil.. to není problém.. já jsem taky skoro žádnou postavu nevyexpil.. Very Happy jinak pro

Dollyboy

Počet príspevkov : 27
Join date : 15.10.2011
Age : 27

Návrat hore Goto down

Neprijaty-Divinition - Retribution paladin Empty Re: Neprijaty-Divinition - Retribution paladin

Odoslať  Yeena Ne február 05, 2012 5:38 am

...pekna prihlaska Smile ,teda az na tu pisnicku Laughing ,pohodovy clovek podle toho co pise ,bych byl "PRO"
Yeena
Yeena

Počet príspevkov : 8
Join date : 14.01.2012
Age : 56
Bydlisko : Děčín

Návrat hore Goto down

Neprijaty-Divinition - Retribution paladin Empty Re: Neprijaty-Divinition - Retribution paladin

Odoslať  Divinition Ne február 05, 2012 5:43 am

Copak máš proti písničce? Very Happy

Divinition

Počet príspevkov : 2
Join date : 04.02.2012

Návrat hore Goto down

Neprijaty-Divinition - Retribution paladin Empty Re: Neprijaty-Divinition - Retribution paladin

Odoslať  Yeena Ne február 05, 2012 11:19 am

Divinition napísal:Copak máš proti písničce? Very Happy
...je asi urcite skvjela ,ale hudebni drevorubec jako ja tolik umeni nepobere Smile
Yeena
Yeena

Počet príspevkov : 8
Join date : 14.01.2012
Age : 56
Bydlisko : Děčín

Návrat hore Goto down

Neprijaty-Divinition - Retribution paladin Empty Re: Neprijaty-Divinition - Retribution paladin

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.