Shadows of Eternity
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailer - BM/MM hunter

2 posters

Goto down

Sailer - BM/MM hunter Empty Sailer - BM/MM hunter

Odoslať  sailersunstrider So apríl 14, 2012 5:07 am

Nick, Class, LvL: Sailer , hunter ,MM/BM, 80

Spec a talenty: mm 5/66/0 bm 54/17/0

Poznas Taktiky na UD 25 + aj UD HM: Ano, okrem UD poznam aj vsetky taktiky v TOC, naxxramase, VoA, OS a EoE.

Točka DPS, HPS?: mm. mark serpent chimaera aimed arcane cdcka a znova--- pouzivam podla potreby, ale radsej idem s bm Razz
bm. mark serpent //: arcane aimed steady arcane steady aimed arcane steady steady arcane aimed steady :// burst na fazu--- bm pouzivam na bossov kde je treba fazovy burst (xt, valkyry)
dps na dummy pri oboch asi 4200 bez buffov.
Gearscore(pve eq): 4600, okrem 1 pvp rele itemu full pve, 350 haste, 160 hit rating, 25% arm pene, 4000 attack power.

Alti: ziadny na lvly 80

Vyexpená alebo kúpená postava: vyexpena pred 3 rokmi

Vek: 19

Ako často som online: denne od 18:00 do 22:00, vynimka pokial idem von, ale priemerne som tu v tomto case 5-6 dni v tizdni

Mas cas Piatok, Sobota, Nedela-18:00-22:00???: ano

Mumble a mikrofón: ano

Prečo práve Shadows of Eternity?: hladam guildu ktora stale proggresuje ud 10/25 hm, achievy, samozrejme zvlada toc a rada obcasne zajde naxx a ine nizsie
wotlk raidy na achievmenty

Koho z guildy poznám: osobne nikoho, v guilde som bol s whupsom, elentharom, healingsteakom, fusarom, ...

Čo môžem ponúknuť: ochotu ist cokolvek kedykolvek, znalost taktik, vernost guilde, vysoku aktivitu.

Čo očakávam od guildy: uprimne? achievmenty Very Happy, ale hlavne ud HM-dy, ochotu ist naxx, eoe a ine, dobry proggres tocka a dobry kolektiv.
Povodne som dostal od elenthara ponuku uz pred par tizdnami, ale v guilde to este nevyzeralo tak zle a ja som rad verny skupine.

Predošlá guilda: wheelchair warriors

Dôvod odchodu: rozpad guildy

Na odľahčenie pesnička z youtube: New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information.
Takze system of the down- B.Y.O.B.

sailersunstrider

Počet príspevkov : 2
Join date : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

Sailer - BM/MM hunter Empty Sailer - BM/MM hunter

Odoslať  sailersunstrider Ne apríl 15, 2012 8:58 am

dufam ze sa k tomu aj niekto vyjadri Very Happy

sailersunstrider

Počet príspevkov : 2
Join date : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

Sailer - BM/MM hunter Empty Re: Sailer - BM/MM hunter

Odoslať  AdamSK St apríl 18, 2012 10:21 pm


AdamSK

Počet príspevkov : 2
Join date : 04.02.2012

Návrat hore Goto down

Sailer - BM/MM hunter Empty Re: Sailer - BM/MM hunter

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.