Shadows of Eternity
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pipik-Holadin

Goto down

Pipik-Holadin Empty Pipik-Holadin

Odoslať  Pipik So apríl 21, 2012 5:09 am

Nick, Class, LvL: Pipik ,Holadin, 80
Spec a talenty:51/5/15 of mam pvp mam holadina.V banke tank EQ na pve.
Poznas Taktiky na UD 25 + aj UD HM:UD taktiky poznam aj HM..Algalona som nebol este. Neni problem sa doucit.Poznam taktiky na ToC aj na HM.
Točka DPS, HPS?:Hodim si J. of Wisdom aby sa proclo J. of the Pure. Potom nacastim Holy L. a snazim sa drzat si Light's Grace.Healujem dalej podla potreby a fazy bosa. HPS mam okolo 6k+.
Gearscore(pve eq): 5023 GS cisto v pve EQ ziadne PVP casti.Bez buffov mam 32 000 many.
Alti:Zadocek DK je u ALI ,casom prevediem k horde.
Vyexpená alebo kúpená postava:Kupena bola ako doexpena 80tka cca 2 roky do zadu.
Vek:18
Ako často som online: Denne od 15:00 do 23-24:00.Nezijem velmo realny zivot .
Mas cas Piatok,Sobota,Nedela-18:00-22:00???: Mam absolutne vyhovuje raid time. 100% ucast na kazdom raide ak by som sa kvam dostal.
Mumble a mikrofón:Samozrejme.

Pipik

Počet príspevkov : 3
Join date : 21.04.2012

Návrat hore Goto down

Pipik-Holadin Empty 255 znakov mi je malo :D

Odoslať  Pipik So apríl 21, 2012 5:09 am

Koho z guildy poznám: Javierka. Boli sme spolu pri Ali v guilde. Dkonca jednu sme spolu viedli a organizovali raidy za cias naxu. A este sa sem hlasi aj Eowins. Moja partnerka z realneho sveta
Čo môžem ponúknuť: Mozem ponuknut vynikajuce hraca co ma EQ a taha na postave uz iba detaily. Ma vela skusenosti , pozna skoro vsetky taktiky a rychlo sa uci nove vecy.Vysoku aktivitu a ucast na raidoch.
Čo očakávam od guildy:Od guildy ocakavam to co mi nepriniesla ta stara. Sudrzny kolektiv ktory sa nehada a drzi pokope.Davanie UD 25hm + yoga.Otvorenie Algalona na 10/25. A hlavne sa tesim ze spoznam novych ludi.
Predošlá guilda:BoW (Ali)
Dôvod odchodu:Rozhadany kolektiv. Raidovanie na tej istej urovni uz velmi dlhy cas.Nebol zaujem o progres.
Prečo práve Shadows of Eternity?:Prisiel som od Ali k horde. Kukal som forum z guildami a vasa ma zaujala.Videl som ze mate full stav paladinov ale itak mi to nedalo podat si sem prihlasku. Ste mlada guilda ktora ma buducnost.

Pipik

Počet príspevkov : 3
Join date : 21.04.2012

Návrat hore Goto down

Pipik-Holadin Empty link na armory

Odoslať  Pipik So apríl 21, 2012 5:12 am

+ prikladam link na amory.- arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Pipik

Pipik

Počet príspevkov : 3
Join date : 21.04.2012

Návrat hore Goto down

Pipik-Holadin Empty Re: Pipik-Holadin

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.