Shadows of Eternity
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pravidla Raidu

Goto down

Pravidla Raidu Empty Pravidla Raidu

Odoslať  Zrada Št február 02, 2012 11:10 pm

Raid Pravidlá Guildy SoE

1. Prísný zákaz chodiť 10/25 man raidy s Wordom po resetu ID až do konca raidového plánu!!!
2. Základom raidu je mať funkčný Mumble, netreba rozpravať , stačí počúvať Raid Leadra.
3. Každý hráč na raide bude mať Deadly Boss Mods, Omen3 a dalsie addony, ktoré vám pomáhajú.
4. Na Raid sú hráči naberaní podľa potreby Raidu a ako to Raid Leader zloží.
Spolu s partou, ktorá ide do raidu je nabraná aj striedačka, ktorá sa v
priebehu UD nemení.

5. Hráč musí mať opravený eq, pripravené goldy na prípadné ďalšie opravy, ďalej musí mať Flasku, Reagenty a potiony (maximalne pripraveny), ďalej by mal mať full gemy, enchanty na svojom eq.
6. 20 minút pred každým Raidom sa hráči pripravia- leavnu party, BG, skočia si na WC aby boli pripravení na presný čas začať.
7. Afkovanie v raide sa netoleruje, pokiaľ chcete isť na WC afk na chvíľlku /w RL afk
minuta-WC. Dlhšie nutné afk-Zdochol mi pes idem ho zakopať /w RL
následne leave partu. Neohlásené AFK sa bude trestať DKP bodmi
-5DKP každú minútu.
8. Každý
hráč na Raide je povinný si naštudovať taktiky, ktoré RL zhruba zopakuje, aby sa
nezdržiavalo, newipovalo, za každý fail bude hráč potrestaný -DKP bodmi.

9. Na raid sa berú hráči len za Maina, pripadný nedostatok healu /w RL mám alta,som heal-je možné.


A teraz posledné no najdoležitejšie pravidlo, NIKTO NEKECÁ RL DO VEDENIA RAIDU, KAŽDÝ HO POČÚVA A CHOVÁ SA TAK AKO ON KAŽE!!!

MUMBLE
- Keď RL rozpráva taktiku, nikdo mu neskáče do reči (a ani
nespamatuje chat) inak následuje trest, ktorý RL urči na RAIDE.

Zrada

Počet príspevkov : 141
Join date : 13.10.2011

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.