Shadows of Eternity
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Waller-MM hunt

Goto down

Waller-MM hunt Empty Waller-MM hunt

Odoslať  Waller Ne august 19, 2012 4:55 am


Nick, Class, LvL: Waller,Hunter 80

Spec a talenty: Troll, MM

Poznas Taktiky na UD 25 + aj UD HM:Poznam iba urcitu cast po vezaxa viac som nebol lebo potom prislo tocko a uz som chodil iba to.

Točka DPS, HPS?:V tocku tak 7k +

Gearscore(pve eq):5201

Alti: Ziadny

Vyexpená alebo kúpená postava: Viexpena

Vek:16

Ako často som online: Ako to ide teraz cez prazdnyni rano cca od 8:00 do 13:00, potom od 16:00 do 18:00 a potom od 22:00 do kedy treba Smile ale ak to nevyhovuje mozem to zmenit

Mas cas Piatok, Sobota, Nedela-18:00-22:00???: Sobota mi celkom nevyhovuje inac ostatne dni ano.

Mumble a mikrofón:Mumble mam mikrofon nie,

Prečo práve Shadows of Eternity?:Tak vybral som si vas preto lebo som pocul od ludi ze ste dobra guilda ktora chodi raidy a nemaju stym problem ani ked su pazdnyni, ja vas moc nepoznam lebo som prisiel s aliancie.

Koho z guildy poznám:Nikoho

Čo môžem ponúknuť:Tak mozem ponuknut dps, pomoc v guilde, rad pomozeem aj slabsim clenom ked pojdu raid na equip tak pomozem.

Čo očakávam od guildy:Tak ocakavam kvalitne raidy, dobry kolektiv, taktiez pomoc s niecim. Smile

Predošlá guilda:Na alianci Cilmelya

Dôvod odchodu: Cez prazdnyni slabo raidou , chodilo sa s worldom poskladala sa sotva 10, potom nemal som tam dobry kolektiv a na moje otazky moc nik nereagoval.

Na odľahčenie pesnička z youtube:Pri hre hudbu nepocuvam. Very Happy

Waller

Počet príspevkov : 1
Join date : 19.08.2012

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.